Koltuk Yıkama

Salon ve oturma odalarınızın temizliği, sizin ve sevdiklerinizin sağlığı Köpük Yıkama ile emin ellerde.

Koltuk Yıkama

Gün boyu üzerinde vakit geçirdiğimiz koltuklarımız temizlik açısından dikkat edilmesi gereken eşyalardan bir tanesi. Uzun süre kullanmak istediğiniz koltuklarınızın süngerlerine ve kumaşına zarar vermeden Köpük Yıkama farkı ile ilk günkü hijyenine kavuşturuyoruz.

Koltuk Yıkamada Neden Profesyonel Hizmet Alınmalı ?

Zamanımızın çoğunu geçirdiğimiz koltuklarımızda göz ile görülemeyen birçok bateri ve mikrop bulunmaktadır. Kullandığımız uygun kimyasal ve buhar teknolojisi ile koltuklarınızı tertemiz ve sağlıklı duruma getiriyoruz. Ayrıca bitki özlü şampuanlarımız sayesinde sizin ve sevdiklerinizin sağlığına önem veriyoruz, bakteri oluşumunu engelliyoruz.

Koltuklarınız çeşidine uygun şekilde temizleme işlemi sağlanır. Üstün teknoloji makinelerimiz sayesinde koltuklarınıza zarar vermeden temizlik işlemini gerçekleştirdikten sonra Hızlı ve yaygın servis kalitemiz ile teslimat işlemini gerçekleştiriyoruz.

Koltuk yıkama görsel

Koltuklar nasıl kirlenir?

Koltuk salon ve oturma odasında en sık kullanılan eşyadır. Çocuklar ve evcil hayvanlar tarafından sıklıkla kullanıldığından kazalara maruz kalabilir. Sürekli üzerinde oturuluyor olması, dikkatsizlik ve çeşitli sebeplerle kirli görünmesine yol açmaktadır. Bu nedenle çok çabuk kirlenir. Ölü deriler, kirler ve tozlar zamanla koltukların içlerine yerleşir. Üzerine yerleşen kirlerin ve bakterilerin solunum yolu ile sağlığımızı tehdit etmemesi için profesyonel ve düzenli olarak koltuk temizleme işlemi gerçekleştirilmesi gerekir.

Koltuk temizliğinde dikkat edilmesi gereken detaylar nelerdir?

Koltuk temizliğinde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta koltukların kumaşına göre temizlenmesidir. Koltuk kumaşlarının zarar görmemesi için çok dikkat edilmelidir. Diğer dikkat edilmesi gereken nokta ise kullanılan temizlik malzemelerinin cilt ve sağlık açısından uygun olması gerekir.